Színpadi programok

VAN MÁSIK ISKOLA, MILLENÁRIS D CSARNOK NOVEMBER 23. 14-18 ÓRA, NOVEMBER 24. 10-18 ÓRA

Színpad

Nagyszínpad
November 23., péntek

14-14.15       Megynyitó: Horn György, elnök, Alapítványi és Magániskolák Egyesülete
14.15-14.30   ADDETUR Alapítványi Gimnázium és Szakképző Iskola énekkara
14.30-14.45   Zöld Kakas Líceum Mentálhigiénés Szakközépiskola, Szakiskola és Gimnázium: dog dancing, beatbox bemutató
14.45-15.10   FORRAI Magániskola divatbemutatója
15.10-15.25   Jövőnkért Alapfokú Művészeti Iskola néptáncbemutatója
15.25-15.35   Klein Dávid bemutatja a Tanulni jó című könyvet
15.35-15.50   Alternatív Közgazdasági Gimnázium énekkara
15.50-16.10   Laborc Utcai Általános Iskola zenés performance a csapatépítésről, a közösség erejéről, a kooperatív problémamegoldásról, 6. osztály
16.10-16.40   SZINERGIA Szakképző Iskola aerobik, akrobatikus rock & roll, tánc és küzdősport bemutatója
16.40-17       Neumann János Középiskola és Kollégium néptánc bemutató az iskoal profi táncos csapatától
17-17.30       Képesség- és Tehetségfejlesztő Magániskola: Shakespeare: III. Richárd monológ, Garaczi László: Plazma (részlet), Örkény István: Egyperces novellák
17.30-18       Európa 2000 Közgazdasági, Idegenforgalmi és Informatikai Középiskola  iskolazenekarának könnyűzenei produkciója

A Budapest Tánciskola REPÜLŐ SZŐNYEGén táncolnak az iskola tanárai és diákjai a környéken bármikor bárhol.

November 24., szombat

10-10.30       FORRAI Magániskola divatbemutatója
10.30-11       SZINERGIA Szakképző Iskola aerobik, akrobatikus rock & roll, tánc és küzdősport bemutatója
11-11.30       Zöld Kakas Líceum Mentálhigiénés Szakközépiskola, Szakiskola és Gimnázium: jóga az iskolában, társastánc az iskolában
11.30-12       Zene-bona beás hagyományőrző zenei együttes Gilvánfa
12-12.30       Kozármislenyi Alapfokú Művészeti Iskola kozármislenyi és pécsi telephely növendékeinek hangversenye
12.30-13       FORRAI Magániskola divatbemutatója
13-13.30       Palánta Iskola: Jaj, a lányok mindig….-   a palántás színjátszósok által írott és játszott színdarab.
13.30-14       szünet
14-14.30       Kóstoló az illemtanból, Kamilla-Karamella és Fogas Bohócok, valamint Darvas Kristóf
14.30-15       szünet
15-15.30       Európa 2000 – könnyűzenei produkció (iskolazenekar)
15.30-16       Palánta Iskola bemutatja Berg Judit: Rumini Ferrit szigeten című dramatizálását.
16-16.30       Burattino Iskola,az iskola színházi táncos szakos növendékei és kórusa
16.30-17       szünet
17-17.30       Zene-bona beás hagyományőrző zenei együttes Gilvánfa

Leave a Comment

© 2013 Jövő Iskolája

Scroll to top