Tele a pocak

Hogy mivel is? Mikuláscsoki maradék, csizma tisztogatás, várakozás, cipekedés, pulykasült, fenyőillat, nagytakarítás, feszült feszület, beigli, káposzta, angyalszárny, rohangálás, papírzizegés, csokitorta, cukorka, egymás mellett üldögélés, nyalóka, nagyi szaloncukra, képeskönyv, kézfogás, kiskarácsony, adventi kalendárium, zenebona, mazsoláskalács, vendégjárás, összekacsintás, gyertyaláng, félmosoly, vasútmodell, hógolyó, társasjáték, forraltbor, símogatás, ölelés, fényképezés, rántott hal és kocsonya, barkács, elvarázsolt meseország, tűzijáték, malacfarok, confetti, bécsi virsli, téli álom, ébredés.

Hogy mennyit bírunk? Így év végén szelektálok mire és mennyire van szükségünk. Ami kell, azt megtartom. Ami nem, azt elengendem. Az évek alatt kialakult: a könnyű dolgokat választom. Jobb az emésztésem.

Niedermüller Anna
Jövő Iskolája

Leave a Comment

© 2013 Jövő Iskolája

Scroll to top