Küldetésünk

Küldetésünknek tekintjük a modern pedagógiai módszerek terjesztését és alkalmazását az oktatás hagyományos és rendhagyó színterein, tréningeken, táborokban, a non-, a for-profit szektorban és a közszférában egyaránt. Hisszük, hogy a pedagógiai módszerek eszköztára kimeríthetetlen.

A pedagógusoknak folyamatosan készen kell állniuk ezek bővítésére és használatára ahhoz, hogy az oktatási tevékenység résztvevői – legyenek azok bármely korúak – örömmel sajátíthassák el az új ismereteket. Hiszünk abban is, hogy a tanári munka akkor válhat örömforrássá, ha jelen van az innováció, a megújulás képessége. A tanítási folyamatban a legfontosabb – a tanulók mellett – a módszereit és eszköztárát szakszerűen és egyedileg alkalmazó pedagógus.