A jövő iskolája


The Adobe Flash Player is required for video playback.
Get the latest Flash Player or Watch this video on YouTube.

A Jövő Iskolája Kft-t 2010-ben hoztuk létre azzal a céllal, hogy folytassuk a Millenárison 2006. óta hasonló elnevezéssel futó oktatási programot. Az elmúlt években számos kulturális rendezvény, elsősorban kiállítás mellé hoztunk létre iskolások számára élménypedagógiai foglalkozásokat. Emellett alternatív módszereket és tanulásszervezési módokat oktattunk pedagógusoknak, szakembereknek. Az oktatási programunk a tudás korszerű elsajátítását helyezi előtérbe, szakítva a hagyományos oktatásszervezéssel és az ún. iskolán kívüli tanórákat részesíti előnyben. Foglalkozásainkon az elmúlt évek során több ezer diák és több száz pedagógus vet részt. A programokon elsősorban kooperatív, drámapedagógiai és projekt módszereket alkalmazunk, előtérbe helyezzük a digitális ismeretszerzést. A Jövő Iskolája tanulók számára ajánlott foglalkozásai alkalmazkodnak a Nemzeti Alaptantervben meghatározott műveltségi területek kritériumaihoz.

A Jövő Iskolája Program 2011-ben levált a Millenáris intézményi struktúrájáról és független, önálló jogi személyként él tovább. A cég alapítói a program korábbi létrehozói és vezetői. Székhelyünk továbbra is a Millenárison található, az intézménnyel szorosan együttműködünk. Tevékenységünket kiterjesztettük, egyedi, személyre szabott programokat is kínálunk magánszemélyeknek, cégeknek, iskoláknak, önkormányzatoknak.

© 2013 Jövő Iskolája

Scroll to top